Par mums

 

"Natēja" produkti apvieno mūsdienu tehnoloģijas ar senajām ārstniecības augu lietošanas tradīcijām. Izmantojot zinātnes sasniegumus, šodien "Natēja" piedāvā saviem klientiem vairāk nekā 70 dažādus augus un to maisījumus – ne tikai tradicionālas zāļu tējas, bet arī oriģinālus ārstniecības augu maisījumus, kā arī citus dabas produktus.

Ārstniecības augiem piemīt plaša ietekme uz cilvēka organismu. Ir sastopams vairāk nekā 12 000 augu sugu, un jau mūsu senčiem bija zināmas to plašās izmantošanas iespējas.

"Natēja" sortimentā ir profilaktiskās tējas, vienkomponenta tējas, tējas ar maigu un izsmalcinātu garšu. Mēs esam radījuši arī tējas speciāli bērniem, tām piemīt patīkama garša, un tās ir tikpat efektīvas.

Jau no seniem laikiem ārstniecības augu tējas tiek lietotas dažādu slimību profilaksē un ārstēšanā.

"Natēja" ārstniecības augu tējās ir apvienotas gadsimtu tradīcijas un mūsdienu tehnoloģijas, nodrošinot kvalitatīvus un efektīvus produktus.

 

 

 

Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantoti sīkdatnes. Kad jūs piekrītat, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu". Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos s Uzziniet vairāk Es piekrītu Es nesūtu