top of page

Par mums

Herbal Remedies

"Natēja" produkti apvieno mūsdienu tehnoloģijas ar senajām ārstniecības augu lietošanas tradīcijām. Izmantojot zinātnes sasniegumus, šodien "Natēja" piedāvā saviem klientiem vairāk nekā 70 dažādus augus un to maisījumus – ne tikai tradicionālas zāļu tējas, bet arī oriģinālus ārstniecības augu maisījumus, kā arī citus dabas produktus.

Ārstniecības augiem piemīt plaša ietekme uz cilvēka organismu. Ir sastopams vairāk nekā 12 000 augu sugu, un jau mūsu senčiem bija zināmas to plašās izmantošanas iespējas.

"Natēja" sortimentā ir profilaktiskās tējas, vienkomponenta tējas, tējas ar maigu un izsmalcinātu garšu. Mēs esam radījuši arī tējas speciāli bērniem, tām piemīt patīkama garša, un tās ir tikpat efektīvas.

Jau no seniem laikiem ārstniecības augu tējas tiek lietotas dažādu slimību profilaksē un ārstēšanā.

"Natēja" ārstniecības augu tējās ir apvienotas gadsimtu tradīcijas un mūsdienu tehnoloģijas, nodrošinot kvalitatīvus un efektīvus produktus.

Ražošana

Kopā ar vienu no vecākajām augu pārstrādes rūpnīcām Baltijā un Eiropā - ''Švenčionių vaistažolės'', mēs vairāk nekā 100 gadus esam lolojuši tējas ražošanas tradīcijas.

Neliels ārstniecības augu uzņēmums savu darbu sāka 1883. gadā. Tagad ‒ “Švenčionių vaistažolių” fabrika ‒ ir mūsdienīgs ārstniecības augu pārstrādes uzņēmums ar nepieciešamo tehnoloģisko un laboratorisko aprīkojumu, kas ir ieguvis daudz dažādu atzinību un sertifikātu.

 

Augstākās kvalitātes produkcija tiek piegādāta ne tikai Lietuvā, bet arī Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Armēnijas, Azerbaidžānas, Uzbekistānas, Lielbritānijas, Francijas, ASV un Japānas tirgiem.

Piedāvājam plašu savas produkcijas sortimentu, tēju un šķidro produktu fasēšanas pakalpojumus, kā arī varam izgatavot unikālus produktus ar uzņēmumu logotipiem.

4 Svencioniu vaistazoliu fabrikas pakavi
3 Svencioniu vaistazoliu fabrikas 1970 m
bottom of page