top of page

 NATĒJA zāļu tējas ir dabas spēks ikdienai un nozīmīgs atbalsts fiziskajai un mentālajai veselībai.

NEURO-1
MENTĀLAI VESELĪBAI

Neuro-1 sastāvā esošās ginka lapas, salvijas lapas, cinks un B12 vitamīns var palīdzēt ja ir galvas smadzeņu asinsrites problēmas, reiboņi, galvassāpes, migrēna, līdzsvara traucējumi, atmiņas traucējumi, izteikts nogurums, garastāvokļa pārmaiņas, koncentrēšanās grūtības u.c.

Ginks ir neaizstājams palīgs intensīvas garīgas un fiziskas slodzes periodā, kad nepieciešams uzlabot atmiņu, koncentrēšanās spējas, domāšanas un reakcijas ātrumu, kā arī mazināt nogurumu.

ZĀĻU TĒJA
​VĒDERAM

Gremošanas sistēmas, zarnu, aknu un žultspūšļa darbībai.

Tējas sastāvā ir raudenes laksti, melisas lapas, pelašķa laksti, cigoriņu sakne, koriandra augļi, asinszāles laksti un fenheļa augļi.

Fenhelis ir augs, kas var labvēlīgi ietekmēt gremošanas un elpošanas orgānu tonusu, palīdzēt rosināt ēstgribu un veicināt gāzu izvadīšanu. Fenhelis ir lielisks palīgs pašsajūtas uzlabošanā menstruāciju laikā.

COLDHERBA-C
IMUNITĀTEI

Mežrozīšu augļi, liepziedi un plūškoka ziedi var palīdzēt stiprināt imūnsistēmu, organisma dabiskās aizsargspējas un uzturēt elpceļu veselību.

Mežrozīšu augļi ir nepārspēts C vitamīna avots, tāpēc to tēju iesaka dzert saaukstēšanās laikā, kā arī sirds un nervu stiprināšanai.

ZĀĻU TĒJA
URĪNCEĻIEM

Urīnceļu, urīnpūšļa un prostatas darbībai ar ugunspuķi, brūkleņu lapām un milteni.

Ugunspuķes tēja var palīdzēt risināt prostatas problēmas, stiprināt imūnsistēmu un mazināt iekaisuma procesus.

Miltenei piemīt dezinfekcijas, baktericīdas, antiseptiskas un diurētiskas īpašības. Šīs īpašības ļauj veiksmīgi izmantot miltenes lapas urīnpūšļa un urīnceļu iekaisuma slimību ārstēšanā.

bottom of page